ברוכים הבאים למועדון
במרכז כפר סבא, מחכה לכם מקום שנבנה בדיוק עבורכם!
מועדון ברידג' השרון שכולל את כל מה שאתם צריכים ומחפשים בשביל חווית ברידג'
מושלמת - לימודים, אימונים, תחרויות וחיי חברה בדיוק כמו שמגיע לכם!
לוח פעילויות

מועדון ברידג‘ השרון

מועדון ברידג‘ השרון מנוהל ע"י שחקני ומורי ברידג' מהמובילים בישראל.

בעלי המועדון תמיד רצו להקים מועדון שיממש כסמל בכל מה שקשור לברידג' בישראל עם סטנדרטים מעולים של לימוד, משחק וכמובן שירות.

המועדון הוקם בשנת 2007 ומאז זכה לשרת אלפי שחקנים באימונים, תחרויות וכמובן לימודים.

המועדון מציע מגוון גדול של קורסים למתחילים ומתקדמים ובמקביל מקיים בכל ימי השבוע פעילויות בשעות שונות אשר מתאימות לכל אחד מהלקוחות.

אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו למועדון ולמשפחה הגדולה שיצרנו של אנשים שאוהבים ונהנים מברידג' כדרך חיים.

הזמן הכי טוב ללמוד ברידג' הוא עכשיו! הצטרפו אלינו לאחד הקורסים אשר מתאימים לשחקנים חדשים ושחקנים בעלי נסיון

אתם מוזמנים להצטרף לפעילויות שלנו אשר מתקיימות 7 ימים בשבוע במגוון שעות

התעדכנו בתוצאות התחרויות השונות שאנו מקיימים במועדון 

תוצאות – תחרויות

תחרות: תחרות יום ב בוקר ספטמבר אוקטובר
מנהל התחרות: ברקי - ליברמן רות
תאריך סיבוב: 23/09/19
סיבוב: 4 מתוך 6

צפון-דרום

דרוג שמות המשתתפים מס` חבר מס` חבר תוצאה
1 בירן חוה - ישראלי שרית 41607 17259 68.03
2 ירקוני אדי - רן מרדכי 1421 22975 63.62
3 פלג דבורה - פרולינגר איל 12385 19940 61.72
4 כפיר שושי - סניור מריאן 15723 41718 57.93
5 בארי דפנה - גורביץ תמר 20836 20678 55.28
6 פרס מרדכי - שטיינפלד הרי 18399 15876 55.08
7 אבני אבי - בן חיון שלמה 20834 17504 54.30
8 אייזנשטיין טובי - מרגוליס אדל 18293 41606 53.12
9 בן יהודה איאן - יערי דליה 24446 20270 51.03
10 בירמן אלה - קרפ דוד 23182 24669 50.75
11 מילון יעל - שפריר רחל 20170 20171 50.62
12 ולט חבני מתנה - ברון ברכה 18464 19179 49.71
13 פודכלבניק טובה - גולדמן שי 22298 40367 48.25
14 עוז טובה - פרלמוטר יונה 42459 21609 47.41
15 סלע מיכל - רוט אילן 41466 19305 47.18
16 נקב אשר - טאו טל 11379 19075 44.63
17 שיינפלד אדלינה - לורברט מרלן 19172 41511 44.30
18 הלוי בלה - פאר ליאורה 17065 41277 42.51
19 עציץ שריל אן - שמש רחל 20359 21009 41.26
20 קצוביץ גניה - רשתי משה 20060 40308 39.70
21 גלבוע דניאלה - נינוה ליאורה 21387 41468 39.19
22 דוידי מרים - אמיר עדנה 18490 14073 35.80

מזרח-מערב

דרוג שמות המשתתפים מס` חבר מס` חבר תוצאה
1 קליינברג מוריס - קליינברג דניאל 41472 40107 76.33
2 קליינברג מרתה - קריימרמן לוסי 41471 13861 61.45
3 קרפול ניבא - נדל מרגלית 40106 23147 60.24
4 ברון נורמן - רובינס וורן 21758 1323 59.69
5 שי רחל - בר רוזה 19435 41147 54.44
6 נורטון רנה - ברניר אורה 42576 5080 52.63
7 שלח אליהו - רבינוביץ קרלוס 19174 18397 52.62
8 רפפורט צפורה - וקסלר דורית 41485 41486 52.39
9 נקב ברטה - קידר אלי 18488 40073 51.76
10 מוסקוביץ יורם - גרנות חני 41824 20289 51.55
11 לוי אורי - סונדר לילי 23022 23136 49.07
12 קימלמן תמר - בילינסקי סוניה 18514 20908 48.81
13 ליבמן משה - אינדיג לאה 12805 22550 47.49
14 מורן יהודית - גולדברגר דורית 19556 19555 45.95
15 לרנר ורדה - גל עדנה 19110 19100 45.49
16 רדושיצקי אבי - אגסי פולט 19099 41013 45.18
17 דרומר רונית - סגל הילדה 21494 41467 41.39
18 קוגן בלה - צורן נאוה 19281 22012 41.26
19 ארז ניצה - כץ מרשה 19084 40233 40.89
20 להב זהבית - צ'צ'יק בלהה 18631 42441 36.28
21 זלצר בתיה - פרידמן מריאנה 21963 19098 35.10
צרו קשר למידע נוסף